Jak wykorzystać panele w urządzaniu wnętrz?

 

Salon jest miejscem, w którym w ciągu dnia spędzamy najwięcej czasu. Właśnie dlatego ważne jest, aby w odpowiedni sposób zagospodarować i urządzić jego przestrzeń, tak aby czuć się w nim komfortowo. Umieszczając na ścianach drewniane elementy, salon od razu nabierze cieplejszego i łagodniejszego charakteru.

 

Drewniane panele na ścianach.

 

Obecnie drewno na ścianach podbija serca najlepszych projektantów wnętrz. Kto jak nie my może się bardziej z tego cieszyć? Typowa boazeria czy lamele, które oferują inni producenci, dodatkowe meble, wyszukane oświetlenie, oświetleniowe instalacje led, ozdobne płytki — to wszystko już niejednokrotnie widzieliśmy w salonach. My proponujemy inne rozwiązanie. Bez porównania panel dekoracyjny wykonany ze sklejki brzozowej, który z łatwością możesz nabyć w naszym sklepie, jest produktem wyższej jakości niż ten wykonany ze standardowej płyty meblowej. Dodatkowo pozwala on na samodzielny montaż. Z nim z powodzeniem odmienisz wygląd swojego salonu bez angażowania fachowców.

Masz w głowie projekt? Skontaktuj się z nami, a z największą przyjemnością wprowadzimy go w życie. Niestandardowe wymiary czy kształty? Dla nas to żaden problem. Dysponujemy maszynami o polach roboczych 120 cm x 240 cm oraz 220 cm x 420 cm i chęcią kreatywnego działania!

 

Jak wykorzystać panele drewniane – znajdź inspirację.

Pokój meble panel drewniany akcesoria We współpracy z naszymi klientami znajdujemy sprytne sposoby na wykorzystanie drewnianych paneli w różnych nowoczesnych stylach. Elegancka geometria, kreatywne stylizacje i różnorodne kolory sprawiają, że panele dobrze pasują do modnych i nowoczesnych przestrzeni. Drewniana aranżacja wzbogaci każdy pokój i nie będą do tego potrzebne wyszukane akcesoria.

 

Drewniane panele w salonie – nie tylko podłogowe.

 

Nasze panele z drewna dają nieograniczone możliwości. Szukasz inspiracji w urządzaniu? Zobacz nasze propozycje tego, jak możesz wykorzystać panele i spraw by Twój salon zyskał niepowtarzalny charakter. Lubimy powtarzać to jak mantrę — Twoim jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia!

 

Stwórz geometrię salonu za pomocą paneli.

 

Wyjątkowym aspektem paneli ściennych z drewna umieszczonych w salonie jest to, że możesz z powodzeniem stworzyć elegancką geometrię, wystarczy dobierać odpowiednie panele. Dzięki możliwości dowolnego łączenia ich w różne kompozycje, możesz sprawić, że Twój salon stanie się wizualnie uporządkowany. Nasze produkty to idealne rozwiązanie dla wszystkich perfekcjonistów. Nowoczesne przestrzenie to przede wszystkim surowa geometria, jednakże panele z drewna sprawdzą się na ścianach salonów urządzonych w różnych stylach.

 

Podziel salon i dodaj ścienne panele drewniane.

 

Innym sposobem na wykorzystanie paneli z drewna w salonie jest wykorzystanie ich tylko w niewielkiej części pomieszczenia. Konkretny obszar, na którym umieścisz panele drewniane, otoczony jednolitymi ścianami w rzeczywistości sprawi, że przestrzeń będzie wyglądać bardziej nowocześnie. Drewniane panele stworzą nagłą zmianę w fakturze, przyciągając wzrok do konkretnego miejsca w salonie. To od Ciebie i Twoich pomysłów zależy, na co szczególnie chcesz zwrócić uwagę w pomieszczeniu. Niezależnie od tego, czy chcesz podkreślić telewizor wiszący na ścianie, sofę czy stół, zamontowanie paneli z pewnością pozwoli Ci wizualnie wydzielić przestrzeń w otwartym salonie.

 

Przestrzeń w eklektycznym stylu – nowoczesne panele drewniane w salonie w stylu vintage.

 

Popularnym stylem nowoczesnym w wielu domach jest rustykalny szyk. To styl, w którym elementy wystroju vintage łączą się z bardziej nowoczesnymi elementami. Wkomponuj stare meble w przestrzeń salonu o nowoczesnym wyglądzie. Nasze panele z drewna swoją jakością i wykonaniem podkreślą styl różnych mebli, tworząc wspólną całość. Dzięki temu możesz sprawić, że Twój salon będzie zarówno eklektyczny, jak i jednolity w ogólnym wyglądzie.

 

Postaw na trójwymiarowy efekt.

 

delikatne oświetlenie na panele z kolekcji Quatro Wood

Wizualne postrzeganie przestrzeni jako jednolitej jest kluczowe dla uzyskania spójnego charakteru salonu. Za sprawą możliwości dowolnego łączenia naszych paneli możesz tworzyć aranżacje z drewna, które uzupełnią Twój salon i jego ściany. Wykorzystanie drewnianej kompozycji w kilku miejscach pozytywnie wpłynie na ogólne postrzeganie pomieszczenia. Panele zamontowane na ścianie lekko od niej odstają, a przez to przyciągają wzrok i zdobią salon znacznie lepiej niż zwykły obraz. Chcesz jeszcze bardziej to uwydatnić? Możesz wykorzystać dodatkowe oświetlenie, a te dodatkowo zwróci uwagę na ścianę wyłożoną panelami. Jeśli zależy Ci na innej grubości paneli, skontaktuj się z nami, a my postaramy się sprostać wszystkim Twoim wymaganiom projektowym.

 

Dopasuj fronty szafek i porzuć zbędne akcesoria.

 

Nasze panele dekoracyjne sprawdzą się doskonale jako fronty szafek w Twoim salonie, a nawet w kuchni. Uzyskaj efekt pięknego drewnianego wnętrza poprzez upiększenie swoich mebli produktami najwyższej jakości. Dopasowując kolor frontów szafki pod telewizorem do paneli umieszonych na ścianie za telewizorem, możesz uzyskać efekt wizualny w postaci ukrycia frontów. Analogicznie, jeżeli chcesz uwidocznić dany mebel, zdecyduj się na różne odcienie, które idealnie ze sobą zagrają tworząc jednolitą kompozycję w przestrzeni twojego salonu. Nie musisz martwić się o dodatkowe akcesoria.

 

Nie bój się niestandardowych połączeń kolorystycznych — zamów nasze panele ścienne.

 

Zrób śmiały krok w stronę nowych możliwości. W naszej ofercie, oprócz standardowych naturalnych odcieni drewna, posiadamy panele w różnych odcieniach brązu. Produkty pokryte są specjalnym zabezpieczającym woskiem, który nadaje brzozowej sklejce konkretną barwę. Oprócz tego dzięki niezmienionej strukturze efekt naturalnego drewna został zachowany i podkreślony w każdym panelu. Jest to widoczne w postaci pięknego rysunku słojów drewna. Możesz wybierać spośród 12 kolorów, bawiąc się różnymi połączeniami odcieni tworząc różnorodne ścienne aranżacje. Dopasuj drewniane elementy do swoich ścian i mebli i wprowadź drewniany akcent, aby ożywić swój salon.