Zastanawiasz się nad remontem lub zmianą wystroju oraz podkreśleniem charakteru swojej przestrzeni? A może planujesz przeprowadzkę do nowego domu i jesteś na etapie projektowania jego wnętrza? Chcemy zaproponować Ci inspirujące rozwiązania, dzięki którym zupełnie inaczej spojrzysz na kwestię aranżacji ścian.

 

Drewniany panel dekoracyjny w aranżacji wnętrz.

 

Od eleganckich wnętrz restauracyjnych po luksusowe pokoje hotelowe, drewniane panele ścienne stały się powszechnym elementem we współczesnych wnętrzach. Panele ścienne do samodzielnego montażu to łatwy i skuteczny sposób na poprawienie estetyki, stworzenie punktów centralnych i podkreślenie wyjątkowości każdego pomieszczenia. Takie rozwiązania spotykamy często w obiektach komercyjnych i hotelarskich.

Sytuacja wygląda nieco inaczej w przypadku pomieszczeń domowych — drewniane panele są zazwyczaj pomijane. Jednocześnie, wiele osób zwyczajnie nie zdaje sobie sprawy, jaki potencjał kryją w sobie panele drewniane i tylko dlatego decyduje się na inne rozwiązania. Chcemy jednak pokazać, że wcale nie musi tak być. Dekorację w postaci paneli ściennych możesz zastosować w swojej kuchni wykorzystując je jako nowe fronty szafek, tworząc ciekawą aranżację ściany pod telewizorem w salonie czy jako zagłówek łóżka w Twojej sypialni. Wybór należy do Ciebie! Specjalizujemy się w produkcji paneli najwyższej jakości i chcemy przekonać każdego projektanta (zarówno amatora, jak i fachowca), że panele ścienne są doskonałym rozwiązaniem. Oto dlaczego warto rozważyć zastosowanie paneli ściennych w domowych wnętrzach.

 

Jakie są zalety paneli ściennych do samodzielnego montażu?

 

Pozwól nam udowodnić, że panele ścienne to najlepszy wybór do Twoich wnętrz. Przekonaj się, jak wiele korzyści mogą przynieść panele ścienne do samodzielnego montażu.

 

Panel dekoracyjny a atrakcyjność wizualna — piękny i szlachetny wygląd drewnianych paneli ściennych do samodzielnego montażu.

Jednym z głównych powodów, dla których ludzie wybierają panele ścienne, jest ich piękny i szlachetny wygląd. Dodatkowa głębia i dbałość o najmniejsze detale sprawiają, że pomieszczenie zyskuje na atrakcyjności w taki sposób, z jakim zwykła, pomalowana ściana nie może się równać. Panele do samodzielnego montażu to wachlarz możliwości, które można wykorzystać w tworzeniu projektów w celu uzyskania naprawdę różnorodnych efektów. Ciemne wykończenia z naturalnego drewna doskonale nadają się do tworzenia eleganckich i nastrojowych przestrzeni. Jaśniejsze panele, dodają odrobinę ciepła, a jednocześnie sprawiają, że pomieszczenia są jasne i przytulne. W zależności od swoich potrzeb, możesz łączyć różne kolory i wzory drewnianych paneli, tworząc spersonalizowane kompozycje.

Panel Quatro Wood.

Panel dekoracyjny Quatro Wood.

 

Wysoka wytrzymałość paneli ściennych do samodzielnego montażu — alternatywa dla kamienia.

 

Nie powinno być dla nikogo zaskoczeniem, że drewno jest bardziej wytrzymałe niż farba, tapeta czy inne materiały przeznaczone do pokrycia ścian. Panele do samodzielnego montażu, które znajdują się w naszej ofercie, przy odpowiedniej pielęgnacji mogą przetrwać wiele lat bez konieczności ich wymiany. Ich utrzymanie jest proste i niewymagające niczego więcej, niż zwilżonej ściereczki i specjalnego wosku. W celu zachowania jakości i wyglądu paneli, zalecamy impregnowanie produktu co 2-3 lata. Inne popularne rozwiązania, takie jak tapety, mają tendencję do łuszczenia się, a tradycyjna farba może pękać i ulegać zadrapaniom. Drewniane panele są gwarancją trwałości, jakości i świetnego wyglądu na lata.

 

Panele dekoracyjne do samodzielnego montażu stanowią dodatkową izolację.

 

Kolejnym powodem, dla którego nasi klienci decydują się na montaż drewnianych paneli ściennych w swoich domach, są ich właściwości izolacyjne. Drewno jest naturalnym izolatorem, utrzymującym chłód latem i ciepło zimą. Pomaga to utrzymać w domu komfortową temperaturę i obniżyć rachunki za energię. Panele na ścianach to świetne rozwiązanie 2 w 1!

 

Lepsza akustyka.

 

Izolacja jaką dają panele wykonane z drewna działa nie tylko na ciepłe i zimne powietrze, ale także na dźwięk. Zaaranżowanie paneli do samodzielnego montażu we wnętrzu to świetny sposób na poprawienie jego akustyki. Warto zastosować je w sypialni np. w formie zagłówka, aby zapewnić sobie prywatność i spokój. Jest to istotne zwłaszcza w przypadku mieszkań znajdujących się w blokach czy starych kamienicach, gdzie często nie da się ukryć faktu posiadania sąsiadów. Oprócz tego, panele są bardzo dobrym rozwiązaniem do wszystkich pomieszczeń, w których znajdują się sprzęty grające. Niezależnie od tego czy jest to telewizor czy sprzęt audio, drewniane panele zamontowane na ścianie, pozwolą Ci zachować komfort odbioru przy odtwarzaniu dźwięków. Panele do samodzielnego montażu poprawią jakość dźwięku i zatrzymają jego przenikanie do innych pomieszczeń w domu.

 

Łatwy i samodzielny montaż.

 

Ogólnie rzecz biorąc, panele są bardzo łatwe w montażu. Większość osób z powodzeniem wykonuje go samodzielnie. Nie musisz się martwić o pozostałości kleju, linie fug czy źle dopasowane wzory. Drewniane panele to elementy, które nie wymagają wielkich nakładów pracy. Ponieważ montaż jest łatwy, nie zajmuje też wiele czasu. Na stronie naszego sklepu znajdziesz szczegółowe informacje, dotyczące tego jak przeprowadzić ten proces bez żadnych problemów.

 

Panele do samodzielnego montażu — postaw w swoim domu na jakość i staranne wykonanie drewnianych paneli.

 

Czarny panel Quatro Wood.

Czarny panel ścienny Quatro Wood.

 

Poznaj nasze produkty — zamontuj je na swojej ścianie.

Panele to doskonały sposób na całkowite odmienienie wyglądu każdego wnętrza. Dodaj powiewu świeżości swoim projektom. Panele ścienne to produkty, które pozwolą Ci stworzyć przytulną atmosferę przy jednoczesnym zachowaniu nowoczesnego klimatu. Dopasuj wzór i kolor do efektu na którym Ci zależy i ciesz się łatwością montażu. Panele są od dawna wykorzystywane do dekoracji ścian wewnętrznych. Pomimo swojej długiej historii, przy odpowiednim użytkowaniu, boazeria z drewna może sprawić, że każdy dom będzie wyglądał świetnie, a przy tym nowocześnie. Jako firma specjalizująca się w produkcji najwyższej jakości paneli, możemy zagwarantować, że wszystkie wybrane elementy spełniają oczekiwania naszych klientów. Wybierz panele ścienne jako element wystroju swoich wnętrz. Odwiedź nasz sklep Drewinky by zapoznać się z naszą szeroką ofertą.