Zaprojektuj swoje wnętrza — pionowe panele w salonie

 

Salon można określić, zupełnie tak jak kuchnię, sercem domu. To tam wypoczywamy, spędzamy czas z bliskimi. Ważny jest wygląd samego wnętrza, w którym przebywamy, bo może to skutecznie umilać bądź skracać czas przebywania w danym miejscu. Na pewno każdy z nas marzy o przestrzeni dopasowanej idealnie do naszych wymagań estetycznych. Dlatego my oferujemy interesujące rozwiązanie w postaci pionowych paneli, które ocieplają i wzbogacają wnętrze.

 

Wybierz coś innego niż lamele

 

Szeroko dostępne lamele czy ozdobne listwy przypodłogowe bądź przysufitowe nie są tym czego szukasz? Pomyśl o nieograniczonych możliwościach zaprojektowania wyglądu swojego salonu za pomocą paneli ściennych. Każdą przestrzeń, niezależnie od powierzchni czy kształtu da się urządzić w taki sposób, aby była maksymalnie przytulna i przyjemna w codziennym użytkowaniu. Salon jest miejscem, w którym w ciągu dnia spędzamy najwięcej czasu. Czytanie ulubionej książki, wspólny seans filmowy z całą rodziną czy wieczorny relaks, a wszystko to w sercu Twojego domu — w salonie. Zobacz jak łatwo możesz odmienić jego oblicze wykorzystując nasze wysokiej jakości produkty.

 

Zaprojektuj swój salon — lamele, farby, tapety i beton odejdą w zapomnienie.

 

Beton architektoniczny panel dekoracyjny drewnianyŚciany są jednym z pierwszych elementów, który powinniśmy wziąć pod uwagę kiedy planujemy wygląd salonu. Idź o krok dalej. Zamiast wykorzystywać listwy, farby, tapety, lamele, beton czy inne akcesoria, zaprojektuj wnętrze wykorzystując nasze drewniane panele ścienne. Dzięki zastosowaniu drewnianych elementów stworzysz ciepłą atmosferę w swoim salonie. Jeśli chcesz jeszcze bardziej podkreślić ich piękno, to możesz postawić na klimatyczne oświetlenie. Bez żadnego porównania panel dekoracyjny roztacza przyjemną aurę we wnętrzu dzięki swojemu naturalnemu stylowi.

Niech poniesie Cię wyobraźnia. Dodaj do wnętrza pionowe panele ścienne.

Pojedyncze pionowe panele ścienne umieszczone w odpowiednich miejscach w pomieszczeniu sprawią, że uda Ci się nadać mu niepowtarzalny charakter. W przeciwieństwie do modnego betonu, spersonalizowane kompozycje ścienne oraz panele dodane w dużych przestrzeniach sprawią, że Twój salon będzie bardziej przytulny. Zastosowań jest wiele. Dzięki możliwości montażu naszych produktów zarówno na ścianach, jak i na suficie, możesz dać upust swojej fantazji w tworzeniu naprawdę ambitnych projektów.

 

Z czego wykonane są pionowe panele do salonu?

 

Poznaj ofertę naszego sklepu. Przekonaj się, że produkujemy drewniane panele dekoracyjne z najlepszych materiałów dostępnych na rynku i stawiamy na najwyższą jakość.

Drewniane panele — sklejka brzozowa zamiast lameli.

 

Jako firma stawiamy przede wszystkim na jakość. Panele ścienne dostępne w naszym asortymencie wykonujemy z certyfikowanej sklejki, produkowanej z drewna brzozowego. Materiały sprowadzane są z Finlandii, gdzie współpracujemy z najlepszymi producentami. Zdecydowaliśmy się na import z uwagi na to, że w Polsce nie udało nam się znaleźć producentów drewna spełniających nasze oczekiwania co do jakości, trwałości i wykonania.

Do produkcji paneli drewnianych wykorzystujemy sklejkę klasy 1/2 (S/BB). Od strony użytkowej, cechuje się ona idealną powierzchnią bez żadnych ubytków czy otarć. Bierzemy pod uwagę to, że nasi klienci wykorzystują produkowane przez nas panele w aranżacjach wielu wnętrz — salonów czy sypialni, a także tych większych i mniejszych przestrzeni. Z tego powodu nie chcemy pozwolić na żadną możliwość wystąpienia nawet najmniejszej skazy.

Chcemy zwrócić uwagę jeszcze na jeden ważny aspekt. Niepodważalnym atutem zastosowanej sklejki jest jej naturalny wygląd. Wszystkie panele posiadają rysunki słojów, które dzięki najwyższej jakości wykonania, dają wrażenie zastosowania litego drewna. Standardowo nasze panele mają grubość 12 mm, jednak na specjalne potrzeby klientów jesteśmy w stanie indywidualnie dostosować wymiary naszych produktów.

 

Panele z barwionej płyty MDF — przejdź na ciemną stronę mocy.

 

Panele z brzozowej sklejki to nie wszystko. W ofercie naszego sklepu znajdziesz także ciekawą alternatywę dla sklejki brzozowej. Wykonujemy panele ścienne z płyty MDF, która jest barwiona na kolor czarny. Chcemy podkreślić, że nasz produkt jest barwiony w masie, w przeciwieństwie do konkurencyjnych produktów. Te z kolei są najczęściej pokryte farbą i to jedynie z zewnętrznej strony.

 

Gdzie umieścić panele z płyty MDF?

 

Zdecyduj się na umieszczenie paneli w miejscu, które jest narażone na mechaniczne uszkodzenia, spowodowane zwykłym, codziennym użytkowaniem. Wybór naszych paneli z płyty MDF da Ci gwarancję, że ewentualne obicia czy otarcia nie będą rzucać się w oczy. Dodatkowo podczas obróbki drewnianych paneli nadajemy im miłą i delikatną w dotyku teksturę. Dzięki temu możesz wykorzystać nasze panele w miejscach. Mogą mieć one kontakt z użytkownikami, co pozwala na wykorzystanie ich jako zagłówek łóżka w sypialni czy fronty szafek w kuchni. Zatem są one również świetnym wyborem w przypadku, gdy twoje meble potrzebują metamorfozy. Wykorzystaj panele drewniane jako ozdobę salonowej ściany, eleganckie tło dla telewizora czy jako podkreślenie wyglądu kompletu wypoczynkowego. Panele drewniane w salonie będą imponująco prezentować się w każdym miejscu, a jedyne co może Cię ograniczyć to wyobraźnia, Twoja albo Twojego projektanta.

 

Wiele dostępnych wzorów — dodaj do tego wyobraźnię.

 

Próbnik z panelami.

Próbnik paneli drewnianych Quatro Wood.

 

W naszej ofercie znajdziesz drewniane panele dostępne w czterech modelach, z których każdy posiada różne wersje wzorów. Każdy element może być wyprodukowany ze sklejki wykonanej z brzozowego drewna lub czarnej płyty MDF. Drewniane panele ścienne ze sklejki dostępne są w naprawdę zróżnicowanych kolorach, dzięki czemu masz możliwość dopasowania ich do stylu swojego salonu. W celu nadania różnych odcieni naszym produktom, elementy z drewna pokrywane są specjalnym ekologicznym woskiem dekoracyjnym. Pozwala on uzyskać zarówno transparentne wykończenie, jak i nadać panelom bardziej intensywne kolory. Nic nie stoi na przeszkodzie temu, aby zamówić drewniane panele w różnej kolorystyce i stworzyć z ich pomocą jeszcze bardziej spersonalizowane i wyjątkowe kompozycje.

 

Jak wykonać aranżację w salonie?

 

Działamy tak, aby w żaden sposób nie ograniczać naszych klientów. Wręcz przeciwnie — pragniemy dodatkowo inspirować ich do tworzenia pięknych wnętrz. Wymiary drewnianych produktów są przemyślane w taki sposób, aby z powodzeniem łączyć różne elementy. W ten sposób może powstać nieograniczona ilość kompozycji. W projekcie można uwzględnić wiele pionowych, poziomych, symetrycznych czy niesymetrycznych powierzchni.

Układ naszych produktów może być dowolny, dzięki temu panele ścienne mogą służyć nie tylko jako pokrycie ściany w salonie, ale także jako minimalistyczna alternatywa dla ozdoby ściennej. Dodatkowym atutem jest to, że nasze produkty świetnie nadają się do maskowania i ukrywania tego, czego nie chcemy widzieć. Zamień otarcia czy dziury na eleganckie drewniane panele. Dobieraj wzory, kształty i kolory tak, aby zaaranżować swój salon w naprawdę wyjątkowy i niepowtarzalny sposób.

 

Jak poradzić sobie z panelami ściennymi? Montaż.

 

Drewniane panele ścienne można zamontować na dwa różne sposoby. W zależności od preferencji, potrzeb i możliwości, możesz wybrać klej montażowy lub specjalne klipsy. Obie metody są niezawodne, a sam proces bez żadnego problemu możesz przeprowadzić samodzielnie. Na naszej stronie znajduje się osobny wpis, który przedstawia, w jaki sposób poprawnie zamontować pojedyncze panele drewniane, pionowe kompozycje czy aranżację na całe ściany.