Panele ścienne i sufitowe w aranżacji wnętrz

 

Panele drewniane łączą w sobie piękno i prostotę prezentując przy tym walory dekoracyjne. Wykorzystaj nasze produkty do zaaranżowania wnętrz, w niekonwencjonalny sposób. Drewniane panele nadają się nie tylko do zamontowania na ścianie, ale także na suficie. Dzięki temu możesz tworzyć naprawdę ciekawe kompozycje i aranżacje z drewnianych paneli, które wprowadzą harmonię do pomieszczeń w Twoim domu.

 

Wykorzystaj drewniane panele jako panele sufitowe

 

Większość osób nie zwraca uwagi na sufit. Jeśli chcesz, aby ten element w Twoim pomieszczeniu stał się punktem centralnym, dekoracyjne panele drewniane mogą odmienić górną część każdej przestrzeni. Panele drewniane podkreślają sufit na wszystkie właściwe sposoby. Przyciągają uwagę, ale nie przytłaczają i pasują do eleganckich, rustykalnych, ekologicznych, tradycyjnych, a także odważnych stylów wnętrzarskich. Wydziel przestrzeń lub podkreśl konkretne obszary w swoim domu, dzięki umieszczeniu drewnianych paneli na suficie.

 

Zastosowanie paneli na suficie — kiedy listwy przysufitowe i standardowe oświetlenie stają się nudne

 

Zwyczajne listwy przysufitowe, oświetlenie, czy inne akcesoria to za mało? Wybierz jeden z 12 kolorów paneli dostępnych w naszym asortymencie. Dopasuj odcień do kolorystyki ścian i podłóg w swoich przestrzeniach i wzbogać swój wystrój niespotykanym designem sufitu. Dzięki temu, że każdy panel posiada wzór słojów drewna, który idealnie odzwierciedla naturalne surowce, drewniana faktura stworzy ciepłą i przytulną atmosferę we wszystkich połączeniach w Twoim domu. Połącz stonowane kolory drewna z panelami ściennymi lub podłogowymi, lub zaryzykuj z ciemniejszym i bardziej charakternym odcieniem naturalnego drewna.

Tworzymy po to, aby Cię zainspirować. W projektowaniu poszczególnych drewnianych paneli dbamy o to, aby nie ograniczać wyobraźni naszych klientów i dajemy możliwość skomponowania dowolnych wzorów, bez obawy przed jakimkolwiek problemem podczas montażu. Nasze panele stworzone są w taki sposób, aby idealnie się ze sobą łączyły i mogły tworzyć drewniane powierzchnie zgrane co do milimetra. Wykorzystaj to, umieszczając je na ścianie, suficie czy nawet na swoich meblach.

 

 

 

 

Nowoczesne panele sufitowe drewniane — kwestie dekoracyjne i techniczne

 

Produkty Drewinky stworzone są z najwyższej jakości, naturalnego materiału, który spełnia wymagania środowiskowe, a przy tym oferują nieograniczone możliwości projektowe. Każdy z dostępnych wariantów paneli wykonany jest z brzozowej sklejki lub płyty MDF barwionej w masie. Dekoracyjne panele drewniane naszej produkcji spełniają  wysokie wymagania wszystkich naszych klientów, a także oferują szeroki zakres właściwości akustycznych. Wszystkie te aspekty i nasza dbałość o najmniejsze szczegóły w produkcji paneli, dają razem produkt najwyższej jakości.

Nasze panele mają właściwości izolacyjne. Dzięki drewnianej konstrukcji panele umieszczone na suficie mogą wyciszyć dźwięk w twojej przestrzeni i znacząco ograniczyć słyszalność niechcianych hałasów. Jest to świetne rozwiązanie do domowych pomieszczeń, w których lepsza akustyka i cisza mają kluczowe znaczenie. Zapoznaj się z dostępnymi wariantami i odwiedź drewinky.pl. Tam znajdziesz wszystko czego potrzebujesz

 

Krok w stronę naszych paneli — możesz na nas polegać

 

Doświadczenie, które zdobyliśmy przy licznych projektach dla klientów z całej Polski oraz nasza wiedza w zakresie produkcji drewnianych paneli sprawiły, że z miesiąca na miesiąc przybywają do nas kolejne rzesze nowych klientów. Dołącz do tego grona i zdecyduj się na panele ścienne i sufitowe w projekcie swoich wnętrz. Wystarczy, że zrobisz krok w naszą stronę.

 

Panele sufitowe drewniane - przykładowe wariantyDrewniane panele — zaufaj najlepszej jakości

 

Zajmujemy się produkcją paneli ściennych, a dzięki temu, że robimy to z największą pasją i zaangażowaniem, wciąż staramy się rozwijać i dbać o zadowolenie każdego klienta. Wciąż zwiększamy zaufanie, którym darzą nas konsumenci poprzez dostarczanie produktów przekraczających najśmielsze oczekiwania, we właściwej ilości i w obiecanym terminie.

Panele sufitowe drewniane oraz panele ścienne od Drewinky to gwarancja zadowolenia. Naszym najważniejszym miernikiem jakości jest zadowolenie klienta. Nasze zaangażowanie i starania odzwierciedlają oczekiwania naszych klientów, a te zawsze są na najwyższym poziomie. Jeżeli zależy ci na tym, aby panele ścienne czy sufitowe zostały wyprodukowane w niestandardowy sposób, zachęcamy do kontaktu. Chętnie sprostamy wszelkim kryteriom, nawet tym wymaganym do realizacji najbardziej wymagających projektów. Wystarczy, że zrobisz krok w naszą stronę, a my zajmiemy się resztą!